Hypoteční úvěry

Vyřídíme Vám nejvýhodnější hypotéku na trhu

Kupujete nemovitost, budete chtít stavět, rekonstruovat, nevíte, jestli na hypotéku dosáhnete? Nebo třeba jen hledáte výhodnější podmínky při refinancování? Potom se na nás můžete bez obav obrátit nebo můžete předběžně využít naši hypoteční kalkulačku.

V hypotečních úvěrech se totiž skutečně vyznáme. Již 10 let jsme inspirování příběhy našich klientů. Za tu dobu se nám podařilo nabrat dostatek zkušeností a troufneme si i na složitá zadaní. Vyjednáme pro Vás nadstandardní sazby. Postupně s Vámi projdeme celým procesem schvalování hypotečního úvěru. Jdeme s dobou, proto spoustu věcí umíme vyřídit online, ale rádi Vás také uvidíme při osobní schůzce. Schválením hypotéky pro nás práce nekončí. Našim klientům poskytujeme i následný servis při čerpání úvěru a plnění odkládacích podmínek. Budeme Vám k dispozici i při změnách hypotéky v průběhu jejího splácení.


Investiční poradenství

Dospěli jste do stádia, kdy financování nezbytných životních potřeb máte spolehlivě pokryto a rádi byste vytvářeli rezervu do budoucna? Pak je čas přemýšlet o tom, jak dosáhnout vašich finančních cílů.

Moc dobře víme, že při vytváření investičního portfolia neexistuje univerzální řešení. Poskytujeme skutečné investiční poradenství, které respektuje individualitu každého klienta. Proto se na začátku naší spolupráce budeme hodně vyptávat. Díky tomu však pro vás dokážeme najít vhodnou investiční strategii a vaše cíle naplnit.

Díky našemu partnerství se špičkami v oboru máme při navrhování investičních strategií neomezené možnosti. Ve vašich portfoliích využíváme primárně nákladově efektivní ETF nástroje (Exchange Traded Funds), indexové fondy, otevřené podílové fondy, ale také konkrétní dluhopisové emise nebo jiné alternativní investice.


Privátní poradenská služba

Naším cílem je starat se o naše klienty komplexně, dlouhodobě, mnohdy celoživotně. Abychom tento závazek mohli plnit, postavili jsme Privátní poradenskou službu (PPS). Zákazníkem placenou  službu bez skrytých poplatků a bez střetu zájmů, která v sobě zahrnuje nejen investiční poradenství, ale má přesah i do dalších oborů, jako jsou finanční plánovaní, realitní služby, zajištění rizik, advokátní služby a další související obory. Tedy služby označované jako Wealth management.

Našimi klienty jsou jednotlivci, celé rodiny, ale třeba i malé firmy. Dobře víme, že každý klient je unikátní a proto věnujeme dostatek času tomu, abychom klientům naslouchali, porozuměli jejich současné situaci, budoucím záměrům a možným omezením.

V průběhu let nám bylo ctí spolupracovat s klienty při zahájení a rozvoji jejich kariéry, při výchově rodin, při dosahování životních milníků, ale i při přechodu do důchodového věku. Ať už jde o finanční blaho vaší rodiny nebo vaší firmy, náš tým je tu pro vás.


Pojistění

Jaké jsou nejdůležitější věci, které je třeba chránit? Myslíme na naši rodinu, naše zdraví, naši bezpečnost, naši budoucnost a na to, jak můžeme zabránit nepříjemný finančním dopadům. Pojišťovací poradenská služba nabízí širokou škálu řešení, která vám poskytnou klid a jistotu, že bude o vás a vaše blízké postaráno, pokud se život vydá neočekávaným směrem.

Máme dlouholeté zkušenosti a disponujeme analytickými nástroji, díky kterým jsme schopni vám individuálně poradit a zprostředkovat následující typy pojištění podle vašich požadavků.

  • Životní pojištění
  • Pojištění majetku a odpovědnosti občanů
  • Pojištění motorových vozidel
  • Cestovní pojištění
  • Pojištění podnikání
  • Služby v oblasti zaměstnaneckých výhod


Realitní služby

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Obraťte se na nás.

Hledáte nemovitost, ale žádná není úplně podle Vašich představ? Žádný problém, Vaše požadavky s Vámi rádi prokonzultujeme a ihned zahájíme hledání ideální nemovitosti přímo pro Vás.

Do prodeje nemovitostí dáváme srdce, energii a lidský přístup. K prezentaci nemovitostí využíváme moderní technologie. Součástí našich služeb je 3D půdorys, homestaging, profesionální fotografie a video. Nemovitost uklidíme, vyladíme její vzhled pomocí nejrůznějších dekorací a profesionálně ji nafotíme. Vytvoříme tu nejlepší možnou prezentaci a začneme hledat zájemce. 

Zaujaly Vás naše služby?