Reference

Zkušenosti našich zákazníků

Kateřina Lorencová

Férové jednání, profesionální a zároveň přátelský přístup. Pomohli mi nejen s investicemi, ale i pojištěním. Jakmile budu uvažovat nad hypotékou, vím na koho se obrátím. 

Radim Němec

S firmou Bonfarto jsme velice spokojeni..obzvlášť s Ondrou Daňkem,kdykoliv byl problém obrátili jsme se na nej v jakoukoliv hodinu a vždy nám v jakékoliv situaci pomohl a vždy dobře poradil!! ☺️takže za nás profesionální lidský přístup doporučujeme 🍀.

Charles Lec

Mohu jen doporučit, po špatných zkušenostech jinde, jsme konečně našli spolehlivého partnera, který nám velmi pomohl. Konkrétně pan Daněk je velmi sympatický, ochotný pomoct s velkou dávkou empatie, nemohu říct jediné mínus. Bonfarto je špička.

Helena Ježková

Pan Daněk i Obůrka z Bonfarta bortí mýty o finančních poradcích. Ve financích se vyznají, ke klientovi mají skvělý přístup a dokážou opravdu pomoct. Díky za užitečné rady (a to nejen ohledně financí) a celkově za příjemnou spolupráci. :) 

Jaroslav Lorenc

„Perfektni spoluprace pri reseni hypotecniho uveru. Profesionalni a osobni pristup, kdy skutecne citite, ze poradci realne zalezi na tom, aby pro Vas vyjednal ty nejlepsi podminky na trhu. Doporucuji vsema deseti🙂 “

Radek Chudiak

Naprosto profesionální přístup, velice rychlá odezva i řešení. Vše vždy vysvětlí, proberou možnosti a pomohou najít nejlepší řešení. Práce těchto profesionálů nám ušetřila čas, nervy a peníze. Diky moc!

Václav Šemora

„Jsem z touto firmou velmi spokojený. Slušný a profesionální přístup k zákazníkovi. A ochota vždy vyhovět a pomoct. Vřele doporučuji “